Violetta Bielecka

Psycholog – Psychoterapeuta

Terapia psychologiczna indywidualna, psychoterapia – 175 zł – możliwe konsultacje online

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłam również Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia. Regularnie zdobywam wiedzę i podnoszę swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychotraumatologii w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii.

Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam pracując m.in. w szkole, w obszarze pomocy społecznej oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Pracuję z osobami dorosłymi. Pomagam osobom, które doświadczają zaburzeń nastroju, depresji, zaburzeń lękowych (ataków paniki, fobii, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych), zaburzeń adaptacyjnych, poczucia niskiej wartości, trudności w radzeniu sobie ze stresem i emocjami lub przechodzą przez różnego rodzaju kryzysy życiowe.

Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, która łączy różne podejścia terapeutyczne oraz metody pracy. Pozwala mi to jak najlepiej dopasować metody i techniki terapeutyczne do indywidualnych potrzeb Pacjenta. W pracy najbardziej cenię sobie autentyczny kontakt z drugą osobą. Wierzę, że bliska relacja terapeutyczna oparta na poczuciu bezpieczeństwa, wzajemnego zaufania i akceptacji stanowi podstawę efektywnej terapii. Moją pracę cechuje zaangażowanie, uważne słuchanie oraz indywidualne podejście do Pacjenta.

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Skontaktuj się z nami

    Skip to content