Weronika Krawczyk

Psycholog – Seksuolog

Terapia psychologiczna indywidualna, seksuolog, terapia par – 175 zł – możliwe konsultacje online

Jestem psychologiem oraz seksuologiem klinicznym w trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Aktualnie, poszerzam swoją wiedzę oraz zainteresowania również w zakresie terapii par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim, ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia.

Doświadczenie jako psycholog zdobywałam pracując na dziecięcych oddziałach onkologicznych oraz w hospicjum, a także w środowiskowych domach samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi i w szpitalu psychiatrycznym, na oddziale psychiatrii sądowej. Zajmowałam się zarówno doraźnym, jak i długoterminowym wsparciem oraz diagnozą psychologiczną.

Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi w całodobowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla osób w kryzysie psychicznym i chorujących psychicznie. Regularnie poszerzam wiedzę i kompetencje biorąc udział w szkoleniach i webinarach.

W Poradni pomagam dorosłym i młodzieży w charakterze krótko- lub długoterminowego wsparcia:

– w depresji, chorobie afektywnej dwubiegunowej,
– w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych,
– w problemach w sferze seksualności człowieka i szeroko pojętych zachowań seksualnych,
– w problemach w związku,
– w problemach codziennego funkcjonowania,
– w problemach z samooceną i poczuciem własnej wartości,
– w stresie.

Udzielam również niezbędnej psychoedukacji, dostosowanej do aktualnego problemu, a także wspieram w samorozwoju i ustalaniu ważnych celów życiowych.

Każdy klient jest inny, każdy problem jest inny. Podstawą jest indywidualne podejście do klienta oraz udzielanie wsparcia i pomocy w atmosferze pełnej empatii, zrozumienia i wzajemnego szacunku.

Skontaktuj się z nami

    Skip to content